Передзвоніть мені

Замовити дзвінок

У кошику порожньо!

Магніт для сумок

Кнопка магніт для сумок D14,5

Кнопка магніт для сумок D14,5

4.00 грн

  • от 200 шт.: 2.30 грн
шт.
! Минимальное количество для заказа 2 шт.
Кнопка магніт для сумок D18,5

Кнопка магніт для сумок D18,5

5.00 грн

  • от 200 шт.: 3.30 грн
шт.
! Минимальное количество для заказа 2 шт.

Стрімкий розвиток технологій давно переформатував в плані застосування колись звичайні речі в абсолютно нові. Наприклад, магніти давно і успішно використовуються в самих різних сферах життя людини. Особливо часто вони застосовуються в рукоділлі, а також у виробничих масштабах при виготовленні всіляких аксесуарів.

Говорити про широке застосування магнітів в рукоділлі можна нескінченно, тому ми підібрали найбільш популярні варіанти їх використання. Як показує практика, найбільш затребувані вони в якості додаткових елементів при масовому виробництві сумок і інших схожих елементів. Купити магніти для сумок в Києві в наші дні дуже просто - для цього існують спеціалізовані магазини, що пропонують різноваріантність вироби подібного типу.

Однією з таких торгових точок є інтернет-магазин магнітів для сумок Nikmagnit. Завдяки йому, придбати потрібну продукцію в необхідній кількості можна, не покидаючи межі свого підприємства. Вироби, пропоновані тут, мають постійне магнітне поле, а також відрізняються високою стійкістю до розмагнічування. Саме тому вони є фаворитами, серед інших видів. Купити магніти для сумок тут варто в силу різних причин:

  • вони відрізняються приємним металевим блиском і мають рівною гладкою поверхнею, що робить привабливими зовнішні характеристики;
  • вироби легкі по вазі і комфортні в роботі;
  • вони відмінно підходять не тільки для сумок, але можуть використовуватися для установки на інші аксесуари і різні сувенірні товари;
  • В разі потреби їх можна застосовувати використовувати для пошуку дрібних металевих предметів, голок, ювелірних виробів.

Ціна на магніти для сумок доступна для всіх споживачів. При цьому ті, хто звик робити закупівлі у великих кількостях, будуть приємно здивовані гнучкою ціновою політикою нашої компанії.

Тут є можливість замовити вироби, вже повністю підготовлені для фіксації в якості фурнітури. Різні розмірні параметри забезпечують відмінний потенціал для цілком гідного вибору відповідно до основних запитами і вимогами.

Високий рівень обслуговування, зручна система оформлення замовлень і розрахунків, а також можливість оформити замовлення на будь-яке потрібне кількість, починаючи від 100 штук, роблять нашу роботу привабливою для більшості клієнтів. Купуючи магніти для сумок оптом, ви істотно економите свій особистий час і фінанси.