Передзвоніть мені

Замовити дзвінок

У кошику порожньо!

Кріплення бейджа

Кріплення для бейджа на 2 магніту (основа метал)

Кріплення для бейджа на 2 магніту (основа метал)

30.00 грн

  • от 10 шт.: 29.00 грн
  • от 50 шт.: 27.00 грн
  • от 300 шт.: 25.00 грн
шт.
! Минимальное количество для заказа 1 шт.
Кріплення для бейджа на 2 магніту (основа пластик)

Кріплення для бейджа на 2 магніту (основа пластик)

19.00 грн

  • от 50 шт.: 18.00 грн
  • от 112 шт.: 17.00 грн
шт.
! Минимальное количество для заказа 1 шт.

Бейджи на магнітах - дуже популярне останнім часом явище так як даний вид кріплення має багато переваг. Виготовлений з пластику або металу, цей атрибут офісного та інших працівників кріпиться на спеціальну основу, при цьому другий частини конструкції є безпосередньо сам магніт. Його зазвичай розміщують з вивороту одягу з тим, щоб він притягував своєю силою і утримував бейджик. Досить часто для необхідного рівня міцності застосовується формат у вигляді двох магнітів. Другий елемент розміщується замість металевої деталі і закріплюється до значка.

Де купити кріплення для бейджа в Україні?

щоб забезпечити своїх співробітників необхідними атрибутами, не потрібно оббивати пороги торгових точок. Все, що потрібно можна придбати в необмеженій кількості через сайт нашого магазину. Ціна кріплень для бейджа у нас дозволяє замовляти вироби «про запас», забезпечуючи всіх без винятку співробітників фірмовими нагрудними знаками. По суті, вони дуже економічні. А якщо врахувати тривалість шкарпетки, то ще й вигідні, оскільки значки зазвичай довго не змінюються.

Потрібно сказати, що особливо помітні переваги при необхідності фіксації вироби на одяг з тонких тканин. Кріплення звичайних значків дуже часто утворює дірки від проколювання, в результаті чого блузка або сорочка приходять в непридатність. Саме тому більшість досвідчених керівників компаній воліє купити кріплення для бейджа на магнітах.

Серед найважливіших переваг, якими відрізняється наша продукція, необхідно згадати наступні:

  • Надзвичайно надійну фіксацію в певному положенні, при цьому товщина тканини не має ніякого значення;
  • Неможливість самовільного випадкового роз'єднання компонентів;
  • Хороші результати при активному використання без наявності псування одягу.


Підводячи підсумки, потрібно сказати, що цей варіант зручний для тих, хто цінує якість та охайну зовнішність. Притому можна підібрати формат вироби відповідно до власного перевазі.

Ми рекомендуємо вам замовити кріплення для бейджа оптом. Гнучка цінова політика нашої компанії передбачає ряд вигідних пропозицій в цьому напрямку, про що добре інформовані наші постійні покупці. Інтернет-магазин кріплень для бейджа Nikmagnit - це унікальна можливість придбати все, що вам потрібно для роботи, не залишаючи меж свого офісу.