Передзвоніть мені

Замовити дзвінок

У кошику порожньо!

Високотемпературні

30 x 6 x 2 mm - до 150 °С - Прямокутний магніт 38SH
шт.
! Минимальное количество для заказа 1 шт.
40 x 5 x 2 mm - до 150 °С - Прямокутний магніт 38SH

40 x 5 x 2 mm - до 150 °С - Прямокутний магніт 38SH

50.00 грн

  • от 10 шт.: 48.00 грн
  • от 50 шт.: 47.00 грн
  • от 100 шт.: 45.00 грн
Немає у наявності
50 x 40 x 10 mm до 150 °С - Прямокутний магніт 38SH

50 x 40 x 10 mm до 150 °С - Прямокутний магніт 38SH

560 грн

  • от 5 шт.: 530.00 грн
  • от 50 шт.: 500.00 грн
Немає у наявності

Магніти - надзвичайно зручний для використання матеріал, який застосовується в різних сферах діяльності людини. Тим часом, велика частина виробів з цієї сировини більш продуктивно працює при низьких температурах. При її різкому підвищенні магнітні властивості пристроїв будуть зменшуватися, і більше ніколи не повернуться до показників навіть при спеціальному зниженні температури.

Тому для певних випадків бажано купити високотемпературні магніти, які спеціально розроблені для того, щоб функціонувати в екстремальних умовах. У процесі досліджень вдалося збільшити площу граничної зони між зернами, зменшивши їх розмір, в результаті чого стало помітним зменшення магнітного потоку навіть при високій температурі.
Що вони собою являють?
Як правило, вироби даного типу широко затребувані в автомобільній промисловості, де здійснюється розробка акумуляторів і високопродуктивних моторів. У таких випадках краще всього замовити високотемпературні магніти, виготовлені зі сплаву неодиму, заліза і бору, присутніх в строго визначеної технологією пропорції. Саме таке поєднання дає можливість гарантувати найвищу щільність магнітного потоку і бути основним феромагнетиком в двигунах електромобілів.
Купити високотемпературні магніти в Києві досить просто. Для цього слід звернути увагу на продукцію даного сайту, де є необхідний товар.
Ми пропонуємо вироби переважно прямокутної форми, за допомогою якого можна забезпечити утримання до 14 кг загальної ваги. Володіючи високим ступенем намагнічування, пристрій передбачає ефективну дію при температурному режимі до 15 градусів.
Наявність захисної поверхні гарантує тривалість використання і відсутність будь-яких передумов до появи корозії. Ціна високотемпературних магнітів трохи вище звичайних виробів, але цей фактор обумовлений їх можливостями і специфікою застосування.
Оформляючи замовлення через інтернет-магазин Nikmagnit, кожен покупець може розраховувати на:
  • оперативне обслуговування;
  • оптимальні умови покупок;
  • зручну систему розрахунків;
  • можливість придбати високотемпературні магніти оптом за зниженими цінами.
Ми запрошуємо до активної взаємовигідної співпраці всіх, хто цінує свій час і фінанси.